Pastane ve Fırınlara Günlük Malzeme

İstanbul’un pastane ve fırınlarına günlük ya da haftalık imalat ihtiyaçlarına göre sevkiyat yapıyoruz. Kuru yemiş üretimi ile kuru yemiş ihtiyaçlarını, çikolata çeşitleri, kremalar, şeker hamurları ve sayabileceğimiz +4.000 kalem ürün tedariği ve sevkiyatı yapıyoruz.

Perakende Mağazamız Kralina Pastacılık

Ataşehir’de müşterilerimize sunduğumuz bol çeşitli bir mağazamız bulunmaktadır. Bu perakende mağaza ve showroomda müşterilerimiz ihtiyaçlarını anlık olarak görebiliyor ve ihtiyaçlarına yönelik ürünleri alabiliyorlar. Şeker hamurları, parti malzemeleri, süsleme malzemeleri, uçan helyum balonlar, pasta dekor ürünleri gibi yüzlerçe çeşit ürünü mağazamızda bulmanız mümkün.

Pastacılık Malzemeleri Pastalık.com ile her an yanınızda

Evden çıkmadan ya da iş yerinizden çıkmadan pastacılık malzemelerine ulaşmak isteyenler, evinde sevdiklerine elleriyle pasta ya da tatlı türevi ürünler yapacak olanlar oturdukları yerden www.pastalik.com adresine girerek ürün siparişi verebilirler. Pastalık’tan verdiğiniz tüm ürünler özenle kargolanarak sizlere kadar sorunsuzca ulaşmaktadır. Kredi kartı ile anlık ödeyebilir, kapıda ödeme yapabilir ya da hesaba havale şeklinde ödeme yöntemleriyle ürünlerinizi sorunsuzca alabilirsiniz.